Alb'swiss TV
Showbiz

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

bashkeshortja-e-goldit-e-nise-diten-me-kete-surprize

Ermira Shkodra e nisë ditën me këtë surprizë.

Ermira Shkodra është vajza gjilanase e cila me të zyrtarizuar lidhjen, fejesën dhe martesën e menjëhershme me reperin kosovar i përfshiu ballinat e faqeve rozë.

E sidomos që nga 28 nëntori kur solli në jetë djalin e parë të saj me Goldin, cdo ditë shkruhet e përflitet për cciftin simpatik, shkruan Kosovarja.

Goldi ndonëse njihet si një tip goxha patritot, por jo vetëm kaq ai po del të jetë edhe mjaft romantik duke i bërë shumë shpesh surpriza e dhurata bashkëshortes së tij.

E sot Ermira ka nisë ditën me një buqetë lule të dhuruara nga bashkëshorti saj.

Të ngjajshme

Mjekët ia kërkuan abortin gruas së tij, Lyrical Son tregon momentin më të dhimbshëm të jetës

albswiss.com

Bëhet modele vajza e Adelina Thaçit

albswiss.com

Nuk duron më, pas lajmeve për lidhjen me Miss-in, Majk e bën këtë veprim të papritur

albswiss.com