fbpx
Alb'swiss TV
Futboll

Bernard Berisha e fillon mbarë sezonin, shënon golin e fitores te Akhmat Grozny

Bernard Berisha e ka filluar mbarë sezonin te Akhamt Grozny, pasi e ka shënuar golin e fitores.

Anësori shqiptar shënoi golin e vetëm në ndeshje për skuadrën ruse në përballjen ndaj Krasnodarit.

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës e fitoi penalltinë në minutën e dhjetë, mirëpo portieri kundërshtar e mësoi anën se nga do gjuante, për t’i mohuar kështu golin në fillim të takimit.

Por, nuk vonoi shumë dhe Bernard Berisha (28’) e shënoi golin e fitore për Akhmat Groznyn, për t’i fituar kështu tri pikët e parë për skuadrën e tij. /Telegr

Të ngjajshme

Agolli pranë largimit nga Qarabagu

admin

Kosova U-16 merr pjesë në turneun e Dubait

admin

Barcelona heq dorë nga ylli brazilian

admin

Leave a Comment