Alb'swiss TV
Lajme

Bie nga lartësia në Prizren, në fëmijë dërgohet në QKUK

bie-nga-lartesia-ne-prizren,-ne-femije-dergohet-ne-qkuk

Gjatë ditës së djeshme një fëmijë në Prizren ka rënë aksidentalisht nga një lartësi, me ç’rast ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Njoftimi i plotë i policisë:

LËNDIM AKSIDENTAL /Prizren 25.10.2020-16:30. Raportohet se fëmija mashkull kosovar aksidentalisht ka rënë nga një lartësi prej 2 metra. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Të ngjajshme

Ministria e Bujqësisë jep lajmin e mirë për fermerët

albswiss.com

‘Avullimi’ i 2 milionëshit, çfarë do të ndodhë nëse Kadri Shala dorëzohet në Polici?

albswiss.com

Fetahu i PDK-së: Dy pagesa në vlerë 33,558 euro janë ekzekutuar nga Thesari i Komunës së Podujevës në kategori të gabuar

albswiss.com