fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Blerona grimohet më bukur se kurrë, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

Blerona Zeqiri është moderatorja shumë e njohur kosovare.Ajo u bë pjesë e mediave në moshë shumë të re dhe që nga fillimi u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Atë e njohim si një femër me paraqitje përherë plot stil dhe shumë tërheqëse.Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar kaq bukur, mirëpo duket se ajo ka humbur shumë kilogramë kohëve të fundit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Rusët paralajmërojnë Porsche Cayennen e ri

admin

Nora me set të ri të fotografive

admin

Zbulohet rikthimi të Elvana Gjatës më 14 shkurt, ja detajet

admin

Leave a Comment