Borussia Dortmund – Sevilla, formacionet zyrtare – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Borussia Dortmund – Sevilla, formacionet zyrtare

borussia-dortmund-–-sevilla,-formacionet-zyrtare

Dortmund kërkon të përfundojë atë që nisi në Spanjë.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Borussia Dortmund dhe Sevillës.

Gjermanët kanë fituar 3-2 në ndeshjen e parë në Spanjë dhe janë me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, nëse sonte Sevilla nuk bën ndonjë mrekulli.

Borussia Dortmund:

Sevilla:

Të ngjajshme

Ylli i Bayern Munich rezulton pozitiv me koronavirus

albswiss.com

Notat e lojtarëve: Hellas Verona 1-1 Juventus

albswiss.com

Tottenham mposht në udhëtim Aston Villan

albswiss.com