Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut

buzeqesh-milani,-ky-eshte-vendimi-i-calhanoglut

Calhanoglu në bisedime me Milanin.

Çështja e Hakan Calhanoglu padyshim që është ajo që po e preokupon më së shumti skuadrën e Milanit tash e disa muaj pasi ai është futbollisti i tyre kryesor në mesfushë.

Mirëpo tashmë gjërat duket se po marrin një kahje të duhur pasi mesfushori turk ka filluar bisedimet me drejtuesit e skuadrës së Milanit dhe rinovimi duket më afër se kurrë më parë.

Calhanoglu është njëri prej asistuesve më të mirë në Serie A dhe gjatë 4 sezoneve të tij tek Milan ai ka realizuar më së paku 5 asistime në sezon.

Të ngjajshme

Boksieri Nuri Seferi i kundërpërgjigjur Vuçiqit, shpërthen në ‘Facebook’

albswiss.com

Liverpooli ngushton epërsinë, shënon Salah

albswiss.com

Ylli i Barcelonës zbulon ku do ta mbyllë karrierën

albswiss.com