Capello tregon problemin e Milanit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Capello tregon problemin e Milanit

capello-tregon-problemin-e-milanit

Capello tregon problemin e Milanit: E kam menduar gjatë dhe kam dalluar pse nuk po ecën.

Fabio Capello, nga studiot e “Sky Sport” ka folur për momentin e Milanit dhe sigurisht që është ndalur te një analizë e detajuar e cila lidhet më së shumti me paraqitjet kuqezi dhe rezultatet.

Madje, këtu qëndron dhe ngërçi i madh. “Të humbësh derbin tregon vlerat… Në fushë u pa qartë diferenca e madhe. Milani kohët e fundit kam dalluar se e ka mendjen te e luajtura bukur dhe mirë, por kurrësesi te rezultati”

“Duhet të ndryshojë dhe ndoshta duke u fokusuar vetëm te rezultati gjërat do të ndryshojnë gjithashtu. Ndaj Crvena Zvezda e dija se nuk do të ishte e lehtë aspak”.

“Ibra në Sanremo? E përsëris, nuk do të kisha qenë kategorikisht dakord në këtë situatë”.

Të ngjajshme

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valladolid

albswiss.com

Pas eleminimit nga Liga e Kampionëve, Koeman flet edhe për largimin e mundshëm të Messit

albswiss.com

Mos u largoni nga televizori, sonte na presion këto dy super ndeshje

albswiss.com