fbpx
albswiss.com

Category : Rajon

Rajon

Vuçiq shqiptarëve: A doni luftë?

admin
Presidenti serb, Aleksander Vuçiq sonte ka dhënë një intervistë për televizionin ‘Happy Tv’, e që sigurisht nuk kishte se si t’iu ikte pyetjeve rreth Kosovës. Ai u pyet rreth demarkacionit me Kosovën, ku dhe u...