fbpx
albswiss.com

Category : Muzikë

Muzikë

Rita Ora me tatuazhe të reja

admin
Rita Ora, po shijon suksesin e turneut të saj botëror, “Phoenix”. Pas koncerteve në Australi dhe Azi, Ora tani ka mbushur edhe sallat e koncerteve në turneun evropian. Shumë prej momenteve të veçanta nga koncertet,...