fbpx
Alb'swiss TV

Category : Futboll

Futboll

Kessie pranë largimit nga Milani

admin
Milani dhe Monaco kanë gjetur gjuhën e përbashkët për transferimin në kampionatin francez të mesfushorit nga Bregu i Fildishtë, Franck Kessie, ndërsa tashmë pritet vetëm miratimi i këtij të fundit, që marrëveshja të konkretizohet me...