fbpx
albswiss.com

Category : Automobile

Automobile

Kështu duket BMW X3 M i ri

admin
Prodhuesi prestigjioz gjerman i veturave, BMW, në shtator të vitit të kaluar gjatë garës DTM në Nurburgring ka paraqitur SUV-ët e maskuar X3 M dhe X3 M, ndërsa para promovimit zyrtar janë shfaqur disa fotografi...