Alb'swiss TV
Showbiz

‘Çënari’ vjen me kërkesë në gjuhën shqipe për ndjekësit shqiptarë

‘cenari’-vjen-me-kerkese-ne-gjuhen-shqipe-per-ndjekesit-shqiptare

Tolgahan Saiysman është aktori tejet i njohur nga kinematografia turke.

U bë i njohur në të gjithë botën me rolet e tij, e në publikun shqiptar u bë tejet i pëlqyer me rolin e ‘Çënarit’, përcjell ORAinfo.

Tolga vazhdon të jetë një prej aktorëve më të pëlqyer turq.

E po kaq i pëlqyer është edhe nga publiku shqiptar, nga e mori edhe gruan.

Ai së fundi u ka kërkuar shikuesve shqiptar ta ndjekin filmin e tij të ri./ORAinfo/

Të ngjajshme

Më të dashuruar se kurrë, Miriami dhe Albani shfaqen të përqafuar në postimin e fundit

admin

Miloti sjell imazhin më të ëmbël me djalin

albswiss.com

Pasi iu arrestua bashkëshorti, vjen reagimi i parë nga Aida Doҫi

albswiss.com