Chelsea – Everton, shënohet goli i parë në ndeshje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Chelsea – Everton, shënohet goli i parë në ndeshje

chelsea-–-everton,-shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshje

Po zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Chelseas dhe asaj të Evertonit.

Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Evertonit.

Chelsea ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Evertonit në ndeshjen e fundit të javës së 27-të në Premierligën angleze.

Ishte Godfrey që shënoi në portën e gabuar, duke i dhënë epërsinë vendasve.

Chelsea nën drejtimin e Thomas Tuchel po tregon performanca të larta, duke synuar Champions Leaguen këtë edicion, pas startit të dobët që pati.

Të ngjajshme

Porto – Chelsea, formacionet zyrtare

albswiss.com

Bie përgjysmë vlera e Rashicës

albswiss.com

Çfarë i bashkon Zenelin, Dresevicin, Berishën e Rashanin me Suedinë?

albswiss.com