Alb'swiss TV
Showbiz

CIlën nga vajzat e do më shumë Shkurta? E zbulon Gresa

cilen-nga-vajzat-e-do-me-shume-shkurta?-e-zbulon-gresa

Gresa e zbulon se cilën nga vajzat e do më shumë Shkurte Fejza.

Shkurte Fejza gjithmonë tregon raportin e lakmueshme që e ka me tri vajzat e saj, Gresën, Besianën e Agnesën.

Ato kujdesen që të shprehin dashurinë e tyre që kanë për familjen duke publikuar imazhe të ndryshme së bashku, shkruan Kosovarja.

Ndonjëherë Gresa di edhe si ta ngacmojë nënën e saj, duke bërë shaka sa i për ketë dashurisë që ka ndaj saj dhe motrave.
Duke publikuar një imazh të Shkurtës me motrën e vogël, Agnesën ajo shkroi: Më të voglën ma shumë e donë.

Sigurisht kjo ishte një shaka e bukur nga ajo, pasi Shkurta gjithmonë deklarohet që është e bekuar me vajzat që ka

Të ngjajshme

Armend Muja pas aderimit në VV: Me Albinin njihemi qëmoti, ai do të jetë kryeministri më i votuar

albswiss.com

Leonora kaq të pashëm e ka vëllaun, ka disa fjalë për të

albswiss.com

Gold AG organizoi ndejë për lindjen e djalit, mësohet se sa hoxhallarë ishin aty

albswiss.com