“Çmenden” fansat, ylli i Liverpool kërkon të largohet – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

“Çmenden” fansat, ylli i Liverpool kërkon të largohet

“cmenden”-fansat,-ylli-i-liverpool-kerkon-te-largohet

Ylli i Liverpoolit kërkon të largohet nga Anfield.

Mohamed Salah dëshiron të largohet nga Liverpooli.

Sipas mediave angleze ylli egjiptian dëshiron të provoj një aventurë të re. Madje 28-vjeçari nuk do të nis bisedimet për vazhdimin e kontratës me skuadrën angleze.

Kontrata e Salahut skadon në vitin 2023. Interesim për egjiptianin kanë shprehur Barcelona dhe Real Madridi.

Këtë sezon në të gjitha garat Salah ka shënuar 24 gola dhe katër asistime.

Ai është pjesë e Liverpoolit, që nga viti 2017 kur u transferua nga Roma për 42 milionë euro.

Të ngjajshme

Besar Halimi vjen me deklaratë befasuese pas fitores ndaj Lituanisë

albswiss.com

Milani ka një mundësi të artë për super sulmuesin

albswiss.com

Gjendet pa shenja jete babai i të Liverpoolit, këto janë dyshimet e para

albswiss.com