Alb'swiss TV
Showbiz

Dalin pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut

dalin-pamje-nga-ditelindja-perrallore-e-bes-kallakut

Pamje nga ditëlindja përrallore e Bes Kallakut.

Bes Kallaku dje festoj ditëlindjen duke mbushur 35 vite jetë.

Duke marrë urime të shumta me rastin e ditëlindjes, ai gjithashtu u befasua për këtë ditë të veçantë, shkruan Kosovarja.

Këtë e ka bërë të ditur ne rrjetin social, ku ndau imazhe të shumta nga ambient përrallor që ka festuar.

Nga fshati i tij, ai tregojë lumturinë dhe bekimin që ka me njerëzit që i ka pranë.

Urimi special ishte ai në tortë ku kanë shkruar: Babi Besi edhe 100.

Më poshtë, mund ti shihni disa pamje nga ky ambient i bukur.

Të ngjajshme

Lum Albani që e ka, shikoni ëmbëlsirat që ka përgatitur sonte gruaja e tij

albswiss.com

Gold Ag një baba i përkushtuar, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë

albswiss.com

Learta sot doli bashkë me nënën e saj, të dyja morën vëmendjen me këtë detaj në pamje

albswiss.com