Alb'swiss TV
Showbiz

Djema bëhuni gati, Enca po kërkon burrë

djema-behuni-gati,-enca-po-kerkon-burre

Enca bën deklaratën e papritur, “Dua burrë dhe miq të rinj”.

Këngëtarja e dashur nga shqiptarët Enca Haxhia, vazhdon të merr vëmendje nga fansat me bukurinë dhe linjat e saj perfekte trupore, shkruan lajmi.

Ndonëse dihet tashmë se në secilën paraqitje ajo mban syte e ndjekësve të ngjitur pas profilit të saj në Instagram.

Enca me paraqitje të tilla arrin të jetë ndër femrat më të nxehta të showbizit, por dihet se ajo ende po vazhdon të jetë beqare, ndërsa këtë gfakt e ka bërë të ditur jo vetëm një herë.

Së fudnmi Enca, publikoi në rrjete sociale dy Instastory, ku deklaronte se ka nevojë për miq dhe mashkull të ri në jetën e saj.

“Po kërkoj miq të rinjë, më dërgoni arsyet përse dëshironi të bëheni miq me mua”. shkroi Enca në storyn e parë.

Ndërsa në pjesën e dytë ajo vazhdoi duke thënë, “Unë gjithashtu po kërkojë një mashkull të ri, më dërgoni arsyet me mesazhe”.

Nuk dihet ende se a ishte vetëm një shaka e këngëtares apo ajo më të vërtetë ka vendosur që të gjej shoqëri dhe të dashur në këtë mënyrë.

Të ngjajshme

Befason Marina Vjollca, publikon pamje ‘intime’ me burrin

albswiss.com

Sara publikon foton më të bukur të vajzës, kaq e ëmbël është ajo

albswiss.com

Për ‘inat’ të ish-të fejuarës, djali i Danit bën këtë veprim

albswiss.com