Alb'swiss TV
Showbiz

Don Xhoni godet në cak, e bën për veti femrën me të bukur shqiptare

don-xhoni-godet-ne-cak,-e-ben-per-veti-femren-me-te-bukur-shqiptare

Kjo është e dashura bukuroshe e Don Xhonit.

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, tashmë ka hedhur pas krahëve lidhjen me të dashurin e saj, Leonard Duka. Përveçse nga deklaratat që ka bërë nëpër intervista, së fundmi ajo është fotografuar në shoqërinë e reperit, Don Xhoni.

Ata kanë darkuar së bashku dhe fotografitë e tyre janë publikuar nga “telegrafi”. Nuk dihet nëse mes tyre ka lindur diçka, apo është thjesht një darkë miqësore.

Ndërkohë kujtojmë se teksa ishte e ftuar tek “Shiko Kush Luan”, Trejsi tha se ndarja kishte ndodhur para problemeve ku i dashuri i saj ishte përfshirë.

Madje modelja seksi jetoi disa muaj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku u mor me karrierën e saj.

Të ngjajshme

Burri i saj tenton ta fotografojë, Gëzimja befason me veprimin e saj

albswiss.com

Fifi publikon foto nga klipi i ri, kaq shumë ka ndryshuar

albswiss.com

Nora sapo pranoi një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

albswiss.com