Dy super skuadrat në garë për Dybalan – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Dy super skuadrat në garë për Dybalan

dy-super-skuadrat-ne-gare-per-dybalan

Dy skuadra angleze në garë për Dybalan.

Situata delikate kontraktuale e Paulo Dybalas me Juventusin dhe negociatat e ngrira të rinovimit, mund të bëjë që bardhezinjtë të konsiderojnë seriozisht shitjen e yllit argjentinas në qershor.

Skadenca e kontratës së Dybalas është në qershor të vitit 2022.

Chelsea dhe Tottenham do të ishin dy klubet që do të regjistrohen në garën për “Joya”, me drejtuesit bardhezi që kërkojnë jo më pak se 50 milionë euro për lojtarin 27-vjeçar argjentinas.

Të ngjajshme

Klubi kosovar shkarkon trajnerin e njohur

albswiss.com

Milan bën gati 30 milionë euro për transferimin e yllit të La Ligas

albswiss.com

Gënjeshtra e madhe e ditës së sotme rreth Ronaldos

albswiss.com