Alb'swiss TV
Sport

E konfirmon Drejtori sportiv i Juventusit, kjo është e ardhmja e Ronaldos

e-konfirmon-drejtori-sportiv-i-juventusit,-kjo-eshte-e-ardhmja-e-ronaldos

Paratici: E ardhmja e Ronaldos është këtu.

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë.

Thuhet se portugezi në verë mund të largohet dhe t’i bashkohet gjigantit francez, PSG, transmeton lajmi.

Por, Paratici është i sigurt se e ardhmja e lojtarit është në Torino.

“Mund t’iu sigurojë se e ardhmja e Cristiano Ronaldos është këtu të Juventusi. Nuk i japim shumë vëmendje spekulimeve, ka shumë lajme çdo ditë”, u shpreh ai.

Mbetet të shihet për të ardhmen e CR7, meqenëse edhe ish klubi, Manchester United ka interesim.

Të ngjajshme

I humbi dy penallti ndaj Zvicrës, çka po ndodh me Ramosin?

albswiss.com

Po largohet nga Juventusi, disa skuadra të njohura vihen pas yllit të madh

albswiss.com

Publikohet fotoja e fundit e Maradonës nga spitali

albswiss.com