Alb'swiss TV
Showbiz

E mbuluar dhe tërheqëse, kjo ishte gruaja e Naser Qelit

e-mbuluar-dhe-terheqese,-kjo-ishte-gruaja-e-naser-qelit

Naser Qeli ishte i martuar para se të kurorëzohej me Aida Doçin, kjo është ish-gruaja e tij.

Këngëtarja Aida Doçi është martuar me menaxherin e saj shumëvjeçar Naser Qelin në Stamboll.

Express ka raportuar se burri i këngëtares ishte i martuar edhe më herët.

Ai me 15 qershor ka publikuar një video me thënien ” Vajzat janë ilaq per shpirtë! Lum kush ka vajza

“Nga kjo kuptojmë se Naser Qeli ishte i martuar më parë, e madje kishte edhe një vajzë rreth moshës 18 vjeçare.

Gazeta Express ka siguruar edhe fotografinë e ish-gruas së Naser Qelit.

Shihet se Aida Doçi e ndjek në Instagram vajzën e partnerit të saj.

Vetëm dy javë më parë Aida ka njoftuar për fejesën me Naserin, kur publikoi fotografi me unazë në gisht nga Stambolli.

Të ngjajshme

Dikur bënte jetë luksoze, modelja shumë e njohur tani një e pastrehë

albswiss.com

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

albswiss.com

Arrestimi i dy kosovarëve në kufi me Serbi, Hoti: Po ndjekim rrugët zyrtare përmes Zyrës ndërlidhëse

albswiss.com