E pabesueshme çfarë goli ka humbur Ozil – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

E pabesueshme çfarë goli ka humbur Ozil

e-pabesueshme-cfare-goli-ka-humbur-ozil

Mesut Ozil nuk po arrin ta realizojë performancën që pritej në Turqi te Fenerbahce dhe ekipi nga Stambolli po vuan në ndeshjet e fundit.

Ditën e enjte, në ndeshjen ndaj Antalyaspor, pjesa e parë është mbyllur në disavantazh 0-1.

Këto shifra mund të ishin ndryshuar pikërisht nga Mesut Ozil, por turko-gjermani ka humbur një rast të pabesueshëm.

Pas një gafe në mbrojtje të miqve të Antalyaspor, Ozil u gjend thuajse me portën e boshatisur, por u vonua shumë në kontrollin e topit dhe goditi jashtë më pas.

Një rast vërtet i pabesueshëm.

Të ngjajshme

“Bombë” nga Italia: Milan me pronar të ri

albswiss.com

Vinicius i shënon tjetër gol Liverpoolit

albswiss.com

Lamtumirë Chelsea, Giroudi po transferohet të gjiganti nga Serie A

albswiss.com