fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

E papritur, Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My Love”

Kikës i del video në shtrat me konkurrentin e “It’s My Love”.

Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një video e cila ka ngjallur shumë dyshime në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar, Kika shihet në shtrat gjysmë i zhveshur me konkurrentin e “It’s my Love”, Altin Koliqin.

Javë më parë ai publikoi një disa biseda me Valon Malokun dhe një fotografi nga shtrati me konkurrentin tjetër, Beratin.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img