Alb'swiss TV
Showbiz

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me lula, Teuta do ta ‘shashtrisë’ burrin e saj

e-rregulluar-bukur-dhe-e-veshur-me-fustan-me-lula,-teuta-do-ta-‘shashtrise’-burrin-e-saj

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Teuta është bërë gati për festat e fundvitit.

E veshur me fustan me lula, Teuta po shkëlqen në imazhin e fundit. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Fifi publikon foto nga klipi i ri, kaq shumë ka ndryshuar

albswiss.com

Ryva sërish me veshje tradicionale, kësaj radhe ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Të veshura njësojë e me stil të njëjtë flokësh, Adelina e motra e saj po duken si binjake

albswiss.com