Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

e-veshur-e-tera-me-te-zeza,-lola-mahniti-te-gjithe-me-paraqitjen-e-fundit

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me të zeza dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Transformohet Ryva Kajtazi, nuk do ta njihni në foton e fundit

albswiss.com

OVL e UÇK-së me reagim të ashpër ndaj Speciales: Do ta dërgojmë në Kushtetuese

albswiss.com

Vdekja e këtij personi e ka mërzitur Atifete Jahjagën

albswiss.com