Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur me fustan lëkure, Edona po duket si 15 vjeҫare në foton e fundit

e-veshur-me-fustan-lekure,-edona-po-duket-si-15-vjeҫare-ne-foton-e-fundit

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan lëkure dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Një nënë me stil si Jehona Sopi, kaq bukur po duket sot

albswiss.com

Nusja e Milotit i do kaq shumë kunatat, ja si i pret në shtëpi

albswiss.com

A janë në lidhje? – Kjo është e vërteta e fotos ku shihen bashkë Melisa dhe Andi

albswiss.com