Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur me fustanin më të bukur, Majlinda ‘ҫmendi’ ndjekësit me paraqitjen e fundit

e-veshur-me-fustanin-me-te-bukur,-majlinda-‘ҫmendi’-ndjekesit-me-paraqitjen-e-fundit

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Miranda Hashani në zi, i vdes personi i zemrës

albswiss.com

A e keni ditur se Mozzik është kaq poet? Këto janë fjalët rrënqethëse të tij për ditëlindjen e Hanës

albswiss.com

Vajza e Remzies kështu shprehë dashurinë ndaj vjehrrës

albswiss.com