Alb'swiss TV
Showbiz

E veshur me kompletet më të bukura, ‘Xhbanja’ po duket si zonjë e vërtetë sonte

e-veshur-me-kompletet-me-te-bukura,-‘xhbanja’-po-duket-si-zonje-e-vertete-sonte

Arjola Demiri është një aktore tejet e dashur për publikun.

Është roli i ‘Xhbanes’ në serialin ‘O sa mirë’ ajo që e bëri tejet të pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Xhbanen e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me kompletet më të bukura dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Vdes në moshën 38 vjeçare aktorja e njohur

albswiss.com

Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

albswiss.com

I dashuri i ri i Fjollës shumë romantik, ia kushton disa vargje këngëtares

albswiss.com