“Edhe 1 javë shihemi kismet”, kështu i përgjigjet Arbër Zeneli ftesës për ndeshjet e marsit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

“Edhe 1 javë shihemi kismet”, kështu i përgjigjet Arbër Zeneli ftesës për ndeshjet e marsit

“edhe-1-jave-shihemi-kismet”,-keshtu-i-pergjigjet-arber-zeneli-fteses-per-ndeshjet-e-marsit

Ylli kosovar, Arbër Zeneli ka marr ftesën për ndeshjet e muajit mars.

“10-shi” i Kosovës përmes një postimi në Instastory ka konfirmuar që do të jetë pjesë e ndeshjeve të muajit mars.

“Edhe 1 jave shihemi kismet”, kështu ka shkruar Zeneli në postimin e tij.

Kosovari që luan për skuadrën e Reims të Francës, këtë sezon është paraqitur 21 herë në “Ligue 1” dhe ka arritur të shënoj 3 gola.

Ai po e rimerr formën e tij pas lëndimit që pati në 2019 që e la jashtë për një kohë të gjatë.

Të ngjajshme

Shqipëria fiton në Andorrë, Lenjani hero

albswiss.com

Lionel Messi largohet nga Barcelona?

albswiss.com

Zyrtare: Skuadra e njohur shkarkon trajnerin

albswiss.com