Alb'swiss TV
Sport

Edhe një futbollist i Ballkanit ftohet nga Kombëtarja e Kosovës, reagon Munishi

edhe-nje-futbollist-i-ballkanit-ftohet-nga-kombetarja-e-kosoves,-reagon-munishi

Kombëtarja e Kosovës do ta luaj ndeshjen e fundit në Ligën e Kombëve kundër Moldavisë.

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi është gëzuar pasi lojtari i tij, Armend Thaçi u ftua nga Kombëtarja e Kosovës për ndeshjen kundër Moldavisë

“Armend Thaçi. Nder dhe krenari, unë, biri ytë, Kosovë”, ka shkruar Munishi, transmeton Indeksonline.

Kjo është hera e tretë që Armend Thaçi ftohet nga Kombëtarja e Kosovës.

Të ngjajshme

Milan në garë për talentin e madh kosovar

albswiss.com

Ronaldo dhe Messi në listë, zbulohen katër finalistët për çmimin lojtari i shekullit

albswiss.com

Publikohen formacionet zyrtare West Brom – Arsenal

albswiss.com