fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.Së fundi ka shkuar në dasmë e si gjithmonë shkëlqeu më fustanin dhe dukjen e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pas akuzave flet Ermal Fejzullahu: Nuk i keqpërdora veshjet kombëtare

admin

Rita Ora shpërblehet me çmim në “MTV VMA 2018”

admin

Enca Haxhia vjen joshëse edhe me veshje sportive

admin

Leave a Comment