Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë

elita-rudi-ekspozon-trupin-si-‘peshk’-pas-lindjes-se-dyte

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo ka treguar se i ka rikthyer linjat e saj trupore.

E veshur me fustan të ngushtë, Elita ekspzon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Arjani përplaset keq me Kristjanin: Ti sjell drogë nga Afganistani, je për t’u arrestuar

albswiss.com

Një tjetër konkurrent në “Për’puthen” është në lidhje jashtë emisionit

albswiss.com

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Fero dhe Arbenita

albswiss.com