Alb'swiss TV
Showbiz

Engjëllusha bëhet ‘nuse’ para kohe, kështu po duket sot ajo

engjellusha-behet-‘nuse’-para-kohe,-keshtu-po-duket-sot-ajo

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundi është grimosur si të shkoj nuse. E grimosur rëndë, Engji po duket me bukur se kurrë me parë. /ORAinfo/

Të ngjajshme

Edona vishet e rregullohet si nuse, kunata e saj nuk përmbahet në reagimin

albswiss.com

Aksident në magjistralen Pejë-Prishtinë, tetë persona bëhen për Emergjencë

albswiss.com

Graniti dhe Leonita po bëhen prindër për herë të dytë, çifti publikon foton më të ëmbël

albswiss.com