Alb'swiss TV
Showbiz

Engji me fustanin më interesant ndonjëherë, ju habit me pamjen e fundit

engji-me-fustanin-me-interesant-ndonjehere,-ju-habit-me-pamjen-e-fundit

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.Kohëve të fundit, ajo po merr vëmendje me llojet e shumta të fustanave, e cila duket mahnitëse.

Së fundi, Engji ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan mjaft interesant.

E me këtë pamje, Engji ka befasuar ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pas publikoi lidhjen me afrikanin, Adriana Matoshi publikon portretin familjar me katër fëmijët e saj

albswiss.com

Egzona e Neca lajmërohen nga puna, të dyja po duken si zonja të vërteta

albswiss.com

Mozzik bashkohet me vajzën, publikon foto ku duken identik

albswiss.com