Alb'swiss TV
Showbiz

Engji shfaqet e veshur me xhinse, por ky detaj mori tërë vëmendjen tek ajo

engji-shfaqet-e-veshur-me-xhinse,-por-ky-detaj-mori-tere-vemendjen-tek-ajo

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me xhinse, por janë flokët e saj që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është gjendja shëndetësore e Lules tani!

albswiss.com

Duda Bajle nuk njihet në fotot e fundit, shikoni ҫfarë i ka bërë vetes me ‘photoshop’

albswiss.com

Shtatzania nuk po e pengon Leartën që të punoj pa ndal, ky është aktiviteti i saj i radhës

albswiss.com