Alb'swiss TV
Showbiz

Ermira na tregon tortën për ardhjen në jetë të Guerilit

ermira-na-tregon-torten-per-ardhjen-ne-jete-te-guerilit

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ajo u bë nënë e një djali, i cili u pagëzua me emrin Gueril.

E sonte ajo na ka prezantuar me tortën, e cila gjithashtu është me flamurin kombëtar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bashkëshortja e Goldit e nisë ditën me këtë surprizë

albswiss.com

Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

albswiss.com

Gjystes i ka humbur marrja, zhvishet para aparatit!

albswiss.com