fbpx
Alb'swiss TV
Kosovë

Familja Ferati ka nevojë për ndihmë

Familja Ferati nga Dardania e Ferizajt ka nevojë për ndihmë.

Dy prindërit që vuajnë nga sëmundja mendore, e të cilëve shteti ua ka marrë fëmijët, e kanë të vështirë jetesën.

Të ngjajshme

Matoshi merr çmim ndërkombëtar

admin

Haxhiu Deputetët të heqin dorë nga mëditjet dhe të lënë profesionet e tjera që i ushtrojnë

admin

Shpend Ahmeti: Ndoshta Thaçi di diçka që ne nuk dimë

admin

Leave a Comment