Alb'swiss TV
Showbiz

Festë e madhe në shtëpinë e Shkurte Gashit, këngëtarja publikon pamjet

feste-e-madhe-ne-shtepine-e-shkurte-gashit,-kengetarja-publikon-pamjet

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se ka festë në shtëpinë e saj.

Sonte aty po festohet një ditëlindje dhe Shkurta ka ndarë pamje me ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Engji bëhet ‘princeshë’, vesh fustanin me të bukur ndonjëherë!

albswiss.com

Nuses së Ledrit i ndodh e papritura pak ditë para lindjes

albswiss.com

Duda Balje feston ditëlindjen, është bërë si ‘kukull’ në festën e saj

albswiss.com