Alb'swiss TV
Showbiz

Fifi publikon foto nga klipi i ri, kaq shumë ka ndryshuar

fifi-publikon-foto-nga-klipi-i-ri,-kaq-shume-ka-ndryshuar

Fifi sjell fotografi nga klipi i këngës “Ninullë dashurie”.

Tashmë u bë e ditur se këngëtarja e dashur për publikun, Fifi po sjell projektin e ri muzikor me titull, “Ninullë dashurie”, shkruan lajmi.

Fifi në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga jeta dhe karriera profesionale dhe ndonëse ajo nuk i ka ndalur projektet e reja këtë vit, duket se shumë shpejt do t’i sjellë fansave një këngë të re që mezi po e presin.

Së fundmi Fifi ndau një imazh në rrjete sociale dhe duket të jetë nga prapaskenat e filmimeve të videospotit më të ri, ku ajo tregon se është tejet e emocionuar për prurjen e re.

“Mezi pres të dalë ninullë dashurie”, thotë Fifi në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Të ngjajshme

Getinjo zbulon detaje nga ribashkimi i Mizzik me Loredanën

albswiss.com

Një nënë plot stil si Ermira, shikoni si e ka veshur djalin

albswiss.com

Learta ka shkuar sonte tek nëna, shikoni ҫfarë ka gatuar ajo për të

albswiss.com