Alb'swiss TV
Showbiz

Fjalët më të mira i shkaruan Sahidja për Safeten

fjalet-me-te-mira-i-shkaruan-sahidja-per-safeten

Sahidja shkruan fjalët më të mira për Safeten.

Sahidja dhe Safetja janë dy këngëtaret më të dalluara në mediat rozë.

Me postime nga më të ndryshmet, ato shpesh kalojnë në lajm, shkruan Kosovarja.
Sot, feston ditëlindjen e madhja e motrave Mustafa, duke pranuar urime të shumta.

Është Sahidja ajo e cila përmes një imazhi ka shkruar fjalët më të mira për motrën.

Për më shumë, shikojeni në vazhdim.

Të ngjajshme

Enis Bytyçi dhe gruaja e tij të dashuruar kokë e këmbë, mahnisin në imazhin e fundit

albswiss.com

Arrestohet Naser Qeli, bashkëshorti i Aida Doҫit, kjo është arsyeja

albswiss.com

Më të dashuruar se kurrë, Miriami dhe Albani shfaqen të përqafuar në postimin e fundit

admin