Formacioni i Napolit kundë Sassuolos, titullarë Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Formacioni i Napolit kundë Sassuolos, titullarë Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj

formacioni-i-napolit-kunde-sassuolos,-titullare-amir-rrahmani-dhe-elseid-hysaj

Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj titullarë për Napolin.

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Napolit.

Nga minuta e parë, është hedhur sërish në fushë kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Po ashtu, titullar është edhe kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj.

Napoli:

Sfida starton nga ora 18:30.

Të ngjajshme

Konfirmohet lëndimi i Ibrahimovicit, ja sa pritet të mungojë

albswiss.com

Kjo është deklarata e Ramos pas fitores ndaj Kosovës

albswiss.com

Inter transferon yllin e La Ligas për 30 milionë euro

albswiss.com