‘Fshesë’ e madhe tek Juventus, listë e gjatë largimesh në qershor – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

‘Fshesë’ e madhe tek Juventus, listë e gjatë largimesh në qershor

‘fshese’-e-madhe-tek-juventus,-liste-e-gjate-largimesh-ne-qershor

Revolucion tek Juventus, listë e gjatë largimesh në qershor.

Eleminimi i mbrëmshëm në Champions League nga skuadra e Portos ishte një goditje e madhe për skuadrën e Andrea Agnellit i cili nuk e ka ndërmend të tolerojë gabime të tilla.

Zonjën e Vjetër këtë verë po e pret një eksod i vërtetë pasi një numër i madh futbollistësh priten që të largohen këtë verë për ti hapur rrugë emrave të rinj në skuadër.

Emrat që priten të largohen janë: Giorgio Chiellini, Cristiano Ronaldo, Paolo Dybala, Aaron Ramsey, Leonardo Bonucci, Alex Sandro dhe Federico Bernardeschi.

CR7 mund të provojë përsëri një aventurë të re tek Real Madrid e cila ka shfaqur interesim për rikthimin e tij gjatë kësaj vere.

Të ngjajshme

Spanja përsëri nuk e përmend Kosovën, shikoni se çfarë shkruan!

albswiss.com

Formacionet zyrtare: Napoli – Benevento, starton Rrahmani

albswiss.com

A po largohet nga Real Madridi? Më në fund vendos Isco

albswiss.com