‘Fshesë’ në Manchester United, largohen tre yje gjatë verës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

‘Fshesë’ në Manchester United, largohen tre yje gjatë verës

‘fshese’-ne-manchester-united,-largohen-tre-yje-gjate-veres

Manchester Unitedi ka përgatitur planin e largimeve për afatin kalimtar të verës.

Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka dalë kundër vazhdimit të kontratës edhe për një vjet për sulmuesin Edinson Cavani, raporton The Sun.

Ndërkohë, një ofertë relativisht e mirë për Anthony Martialin nuk do të ishte problem për Unitedin për ta larguar nga skuadra.

Meqë duket që Dean Henderson është favoriti për numrin një në portë, David de Gea ka shumë pak gjasa të qëndrojë edhe për një sezon në Angli dhe pritet të përgatisë valixhet qysh në muajin qershor.

Të ngjajshme

Beteja e ashpër në merkato Inter- Milan

albswiss.com

Publikohen formacionet zyrtare Juventus – Lazoi

albswiss.com

Shqipëria fantastike, 6 ndeshje si mysafire pa humbje

albswiss.com