Gabim i madh nga skuadra e Chelsea – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Gabim i madh nga skuadra e Chelsea

gabim-i-madh-nga-skuadra-e-chelsea

Skuadra e Chelseas ka bërë një gabim.

Chelsea është ndalur në xhiron e 29 në Premierligë.

Pas dy fitoreve me radhë, që erdhën pas dy barazimeve – Blutë kanë barazuar sërish.

Të besuarit e Thomas Tuchel tani kanë barazuar pa gola në udhëtim te Leeds United.

Për 90 minuta, si nikoqirët, ashtu edhe mysafirët kishin rastet e veta, por portat nuk u tundën asnjëherë.

Chelsea tani rrezikon të humbasë pozitën e katërt, Ëest Ham Unitedh dhe Everton po qëndrojnë prapa.

Të ngjajshme

Këto super ndeshje na presin sot në Evropa Ligë

albswiss.com

Pas Tomorit, drejtuesit e Milanit po synon ta transferoj sulmuesin e madh nga Chelsea

albswiss.com

Gabon Roma, Napoli fiton derbin italian

albswiss.com