Alb'swiss TV
Showbiz

Gentën e bën grimerja ‘kukull’, do ta lë pa fjalë të dashurin me këtë pamje

genten-e-ben-grimerja-‘kukull’,-do-ta-le-pa-fjale-te-dashurin-me-kete-pamje

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Genta ëstë tejet e përfolur në publik sidomos pasi konfirmoi lidhjen me biznismenin turk.

Këngëtaren e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto u shihet se sapo ka dalë nga grimerja.

E me këtë pamje, Genta do ta lë pa fjalë të dashurin./ORAinfo/

Të ngjajshme

Njomza i ka bërë Shyhreten e Engjin të duken si motra

albswiss.com

Majlinda po i shijon pushimet, por kush po e shoqëron atë?

albswiss.com

Në imazhin e ri, Qendresa e Labit po duket krejt ndryshe

albswiss.com