Alb'swiss TV
Showbiz

Gëzimja del në rrugë e veshur me fustan të gjatë, habiti të gjithë me këtë veprim

gezimja-del-ne-rruge-e-veshur-me-fustan-te-gjate,-habiti-te-gjithe-me-kete-veprim

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

E për ta, bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ganimete Jashanica transformohet kaq shumë, nuk do ta njihni

albswiss.com

Learta publikon fotot më të bukura me nënën dhe babain

albswiss.com

Nuk e kemi parë asnjëherë, Violetë Kukaj paska një vajzë kaq të bukur

albswiss.com