Alb'swiss TV
Showbiz

Gëzimja sonte është bërë nuse për qejfin e Remzies

gezimja-sonte-eshte-bere-nuse-per-qejfin-e-remzies

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në një nga fotot e fundit, ajo shihet me veshje tradicionale dhe duket se është bërë nuse për qejfin e Remzies./ORAinfo/

Të ngjajshme

Elita do të ‘nervozohet’, shikoni çka bën Gjiko me djalin

albswiss.com

Ledri zbulon fytyrën e vajzës së tij, kaq e ëmbël është ajo

albswiss.com

Gold AG e Ermira marrin vendimin e papritur pak ditë pas lindjes së djalit

albswiss.com