fbpx
Alb'swiss TV
Showbiz

Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj

Gili është këngëtarja që bëri bujë në publik që në daljen e parë.Ndonëse u përfol që nga fillimi, ajo po bën bujë të madhe sidomos në këtë kohën e fundit kur humbi 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.

Gili duket se nuk po i ndahet ndryshimeve edhe pas kësaj periudhe.Sot, ajo ka shkuar në një dasmë e rregulluar dhe e veshur më bukur se kurrë.E ato që morën gjithë vëmendjen janë padyshim kompletet e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ajsbergu që po lundronte në bregdetin argjentinas, u rrotullua dhe shfaqi pjesën e poshtme

admin

Trendi i ri që bëri bujë në rrjet, foto me pantallona të tejdukshëm

admin

Elegante dhe e bukur, ‘Pajtesa’ kështu duket në jetën e përditshme

admin

Leave a Comment