Alb'swiss TV
Sport

Gjashtë ekipe vihen pas Ramosit

gjashte-ekipe-vihen-pas-ramosit

Gjashtë ekipe kërkojnë Ramosin.

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ende nuk ka rinovuar me Los Blancos dhe në verë është lojtarë i lirë

Sot mediat spanolle raportuan se Ramos është takuar me Perez për rinovim të kontratës, por ende nuk ka asgjë definitive.

PSG është klubi kryesor që thuhet mund të sigurojë shërbimet e Ramos, pasi që ka ofruar një pagë të mirë për të.

Pos PSG-së në garë për Ramosin janë edhe: Liverpool, Manchester United, Chelsea, Arsenal, dhe Tottenham.

Të ngjajshme

Manchester City i bindur se do ta transferojë Messin

albswiss.com

Merkato në sulm, ja lojtarët qe po monitorojnë drejtuesit e Milanit

albswiss.com

Milan këmbëngul në transferin e madh në janar

albswiss.com