Alb'swiss TV
Showbiz

Gjiko vjen me këtë postim pas vdekjes së Ismet Pejës

gjiko-vjen-me-kete-postim-pas-vdekjes-se-ismet-pejes

Sot ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur kosovar, Ismet Peja.

Ismet Peja ka ndërruar jetë në moshën 83-vjeçare, përcjell ORAinfo.

E ky lajm pikëlloi famijen, kolegët dhe të gjithë ata që e njohën.

Një ndër ta është edhe këngëtari kosovar, Gjiko.

Ai ka ndarë me ndjekësit imazhin më të veçantë me Ismet Pejën./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo bukuroshe qenka vajza e deputetes Fatmire Kollçaku

albswiss.com

Adelina del për kafe, por me këtë detaj habiti të gjithë

albswiss.com

Qëndresa rregullon flokët, kaq bukur po duket

albswiss.com